کرکره برقی چست و چه مزایای دارد ؟
جولای 25, 2021
کرکره برقی اتومات چه مزیتی دارد؟
جولای 27, 2021
نمایش همه

کرکره برقی اتومات چیست؟

از کرکره برقی اتومات برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می گرداد استفاده از آنها در پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست. نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت گردد تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نگردد زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود. اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد قطعا مطمعن باشید که که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است.

اجرای کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره‌های برقی اتومات به صورت نوارهای عایق به هم پیوسته معمولا از جنس آلومینیوم هستند که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب میگردد تا نه تنها امنیت منزل را تامین کرده بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته شوند و تردد را برای ساکنین آسان کنند.

کرکره برقی

کرکره برقی درب پارکینگ:

کرکره‌های اتوماتیک برقی گزینه مناسبی برای پارکینگ منازل میباشند زیرا با هزینه پایین‌تری نسبت به جک پارکینگ می‌توان از آن‌ها استفاده نمود و نکته مهم برای کرکره پارکینگ منزل، کم بودن فضای اشغالی در هنگام باز و بسته شدن است که انتخاب کرکره برقی را برای پارکینگ آپارتمان‌ها به گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای تبدیل میکند در صورتی که شما جعبه فیوز، درب داخلی و یا هرچیزی در پارکینگ خود دارید که مانع باز شدن درب پارکینگ میگردد به راحتی می‌توانید با استفاده از درب پارکینگ کرکره‌ای این مشکل را حل کنید.

نصب انواع راهبند اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378