مزیت درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
خرید وفروش کرکره برقی 
۱۴۰۰/۰۷/۰۵
نمایش همه

کرکره برقی فروشگاهی و کرکره های اتوماتیک

کرکره برقی فروشگاه

به علت استفاده زیاد از کرکره برقی فروشگاهی و کرکره های اتوماتیک در مکان هایی مانند مغازه ها، فروشگاه ها، مجتمع های مسکونی، ویلا های خصوصی و پارکینگ ها استفاده می گردد کرکره های صنعتی دارای قیمت های متنوعی میباشند و معمولا قیمت کرکره برقی فروشگاه را با توجه به جنس به کار برده شده در آن ها محاسبه می کنند برا نمونه کرکره آلومینیومی گران تر از سایر کرکره ها میباشند و کرکره های طرح دار نیز از سایرین قیمت بیشتری دارند. کرکره های مدرن معمولا کرکره هایی میباشند که از متریال و مواد اولیه کاملا مرغوب و با دوام بالا تولید میگردند .کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. موتور کرکره اتومات را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره اتومات شکل مدرن کرکره دستی است. به کار گیری از کرکره اتومات باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می گردد . نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

کرکره برقی

کرکره برقی مغازه :

میتوان از انواع کرکره اتومات به عنوان درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده نمود . عموماً جهت کرکره اتومات مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می گردد ، نکته ای که در گزینش تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه مورد اهمیت میباشد این است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و هنگام چرخش سر و صدای کمتری را از کرکره برقی شاهد باشیم .

مشاهده مطلب
اهمیت نصب انواع کرکره برقی

کرکره مدرن فروشگاه

بهترین برند تیغه کرکره برقی

کرکره برقی به یکی نیاز اساسی برای کسب و کار های در آمده است که موجب برقراری امنیت و همچنین آسانی بیشتر برای صاحب کسب و کار و یا فروشگاه می گردد مسلما یکی از بخش های اصلی کرکره اتوماتیک تیغه آن می باشد که وضیفه پوشاندن درب و حفاضت از آن می باشد.
اگر بخواهیم انواع تیغه کرکره اتومات را بر اساس قیمت دسته بندی نماییم ، از ارزان به گران داریم :
کرکره برقی آلومینیوم
کرکره برقی غضروفدار
کرکره برقی فول پانچ
کرکره برقی پلی کربن شفاف
کرکره برقی رول گیتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا