کرکره برقی اتومات چه مزیتی دارد؟
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
مزیت درب اتوماتیک هوشمند
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
نمایش همه

ویژگی کرکره برقی اتومات برقی

کرکره برقی به نوعی از درب اطلاق مشود که بصورت اتوماتیک بازو بست میگردد و امکان تردد را برای افراد و وسایل نقلیه فراهم می‌کند. این نوع از کرکره را با قدرت موتور متفاوت می‌توان در پارکینگ‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار داد. در حقیقت بارزترین ویژگی کرکره برقی اتومات برقی  این است که که شما با فشردن یک دکمه، علاوه بر سهولت در رفت و آمد، سبب سرعت در تردد نیز میگردد.

کرکره برقی تهران

بررسی کارآرایی کرکره برقی :

بدون شک این محصول نسبت به نوع دستی آن از قیمت بالاتری دارد که بسیاری از متخصصین بر این باورند که با توجه به کارآیی و عملکردی که دارد، قیمت بالا را نمی‌توان عیب این محصول به حساب آورد . از طرفی دیگر، شما با یک محصول کاملا اتوماتیک که نگه داری از آن نیاز به صرف وقت و هزینه دارد، روبه رو هستید. به گونه ای که کرکره برقی اتومات  هر چند ماه یکبار نیاز به سرویس و تعمیر نیاز دارد که باید توسط افراد متخصص و با پرداخت هزینه‌‌ای متناسب با تخصص آنها صورت گیرد.

اجرای کرکره برقی

مزایای درب کرکره ای اتوماتیک

از مزایای درب کرکره ای اتوماتیک که همان کرکره برقی است ولی با این تفاوت که در متراژهای بیشتری محاسبه و نصب می گردد. تیغه کرکره برقی مورد استفاده در کرکره برقی معمولی سایز ۸۰۰ میلیمتر استاندارد بوده ولی تیغه بکار رفته در کرکره برقی صنعتی (رولینگ شاتر صنعتی) ۱۰۰۰ میلی متر است. تیغه کرکره برقی صنعتی (رولینگ شاتر صنعتی) ۱۰۰ میلی متر است. تیغه کرکره برقی ۱۰۰ میلی متر دارای دوپل در وسط هر تیغه کرکره است که متفاوت آن را در برابر وزن و عرض و ارتفاع زیاد کرکره صنعتی می شود.

خصوصیات درب اتوماتیک کرکره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912