کدام جک برقی پارکینگی برای درب های تک لنگه و دولنگه و سه لنگه مناسب هستند؟
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
خرید جک درب بازکن درب حیاط
۱۴۰۰/۰۸/۰۸
نمایش همه

جک برقی بیرون بازشو درب پارکنیگی

درب های پارکینگی بیرون بازشو که بر روی لولا سوار شده اند می بایست برای اتوماتیک کردن درب بیرون بازشو از جک درب بیرون بازشو بازویی استفاده نمود. حال درب پارکینگ می خواهد دولنگه باشد و یا تک لنگه که تنها به یک سمت باز گردد جک بازویی پر استفاده ترین نوع در درب اتوماتیک پارکینگ می باشند. برای انتخاب جک بازویی وزن درب، طول درب و تردد روزانه ملاک انتخاب می باشد.

جک برقی بیرون بازشو درب پارکنیگی

انواع جک پارکینگ

جک پارکینگی که از آن با نام های جک برقی، جک درب اتوماتیک نیز هستند یکی از مهم ترین تجهیزات ساختمانی با قیمت متنوع توسط برندهایی از جمله جک پارکینگ سیماران ، جک یال ، جک پارکینگ میلان ، جک برقی سوزوکی از خانواده جک برقی پارکینگ ایرانی و همچنین جک سوپر لایف ، جک فلای fly و …به عنوان جک اتومات خارجی در بازار عرضه شده است.

انواع جک درب پارکینگ

ولتاژ جک پارکینگ

جک های پارکینگ تقریبا در دو ولتاژ کاری ۲۲۰و ۲۴ولت روانه بازار مصرفی میشوند جک های پارکینگی ۲۲۰ولت قدرت بیشتری نسبت به جک های ۲۴ ولت دارند ولی این جک ها به علت متناوب بودن جریان برق شهر در تردد های بالا داغ کرده و ممکن است سوئیچ کنترلی آنها قطع کرده و جک برای مدت ۳۰دقیقه تا زمان خنک شدنکار نکند.اما جک های پارکینگ ۲۴ولت در تردد های بالا داغ نمیگردد و عملکرد بهتری دارد.درصورت قطع برق نیز جک های ۲۴ولت به دلیل امکان نصب باطری پشتیبان میتوانند کار کنند ولی جک های ۲۲۰ولت این امکان را ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *