انواع جک درب الکتروهیدرولیک
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
قیمت کرکره اتومات
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
نمایش همه

قیمت جک ریموتی کنترلی

قیمت خرید جک ریموتی کنترلی درب از تمام دربهای اتوماتیک ریموتی دیگر ارزانتر میباشد ایمنی آن بسیار بالا بوده و خرابی بسیار کمتری در مقایسه با سایر درب های اتوماتیک داشته به عنوان نمونه قیمت یک درب کرکره ای بسیار ارزانتر از یک درب اتوماتیک سکشنال میباشد به علاوه کاربرد و شکل ظاهری این دو دنوع درب تقریباً به یک شکل است.

 

قیمت جک ریموتی کنترلی

انواع جک پارکینگی برای درب لولایی :

جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی است که بروی درب لولایی نصب می شوند تا بدون دخالت دست باز و بسته شدن درب فراهم شود. جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می گردد و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین مورد استقبال قرار گرفته است .

مرکز کنترل جک درب برقی :

مرکز کنترل فرمان باز و بسته شدن درب رادارد و به مولد برق متصل میباشد جک بازویی هم اهرمی میباشد که با جذب نیروی برق و تبدیل آن به نیروی مکانیکی یا هیدرولیکی برای درب‌های سنگین و پرتردد، درب را باز یا بست می‌کند.جک برقی اتومات یکی از تجهیزات پیشرفته در سیستم‌های پارکینگ است که با استفاده از فناوری برقی، فرآیند باز و بسته شدن را به صورت خودکار انجام می‌دهد. این جک‌ها به ویژه در فضاهای محدود و پارکینگ‌ها کاربرد دارند و با استفاده از ریموت کنترلی، کاربران می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به تماس مستقیم، جک را کنترل کنند.قیمت جک ریموتی کنترلی برای پارکینگ از عوامل اصلی در تصمیم‌گیری برای خرید و نصب این تجهیزات محسوب می‌شود. قیمت این جک‌ها به وابستگی به عوامل مختلفی مانند برند، قدرت، جنس ساخت، ویژگی‌های اضافی، و… متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *