قیمت راهبند اتوماتیک و انواع راهبند
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
کرکره اتوماتیک پارکینگ درب ورودی
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
نمایش همه

کرکره اتومات برقی و انواع کرکره

کرکره برقی پلی کربنات بعد از کرکره آلومینیومی پرکاربردترین نوع تیغه کرکره است. بعضی اوقات افراد به این نوع کرکره، کرکره برقی شیشه ای نیز می گویند. در ساخت این نوع تیغه کرکره از شیشه استفاده نشده است بلکه مواد اولیه آن کامپوزیت بسیار مستحکم و مقاوم نانو پلی کربنات می باشد و استحکام آن به مراتب بالاتر از کرکره آلومینیومی و گالوانیزه است.

کرکره برقی اتومات

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره اتومات برقی و انواع کرکره با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی است. استفاده از کرکره برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت می شود. نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.بسیاری از کرکره های قدیمی که توسط دست بالا و پایین می شوند دارای فنر کمی جهت حرکت آسان به بالا هستند.

این فنر ها پس از چند سال خاصیت خود را تا حدود ۶۰% از دست می دهند و در نتیجه بالا و پایین آوردن آنها بسیار دشوار می شود. بسیاری از مغازه دارها ترجیح می دهند در این هنگام بجای تعویض مجدد شفت و فنر ، از کرکره برقی های اتوماتیک مدرن استفاده نمایند که هم حرکت آنها توسط ریموت کنترل و بسیار آسان تر است و هم اینکه ظاهر بسیار زیباتری دارند و نما و جلوه ای به فروشگاه می دهند. البته با توجه اینکه ریل کرکره های قدیمی معمولاً در داخل دیوار نصب شده است و صاحبان فروشگاه ها ترجیح می دهند حداکثر در طول یک روز کار جمع شود و مدت زیادی مغازه تعطیل نباشد.

کرکره برقی از یک دیواره تیغه های کرکره تشکیل شده  که این دیواره بوسیله موتور و با استفاده از ریموت کنترل به بالا و پایین حرکت می کند و کرکره باز و بسته می شود. در ادامه توضیح کاملی در مورد کاربرد های محتلف این محصول و قیمت انواع آن در اختیار شما قرا خواهد گرفت.

بهترین کرکره برقی

کدام نوع تیغه کرکره برقی ضد سرقت است؟

انواع مختلف تیغه کرکره معمولاً از نظر امنیت ، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند ، پس فریب تبلیغات فروشندگان را نخورید و فکر نکنید یک مدل خاص ضد سرقت است و مدل دیگری ضد سرقت نیست. اصولاً کار اصلی کرکره برقی بالا بردن امنیت است و تمام انواع آن جهت ضد سرقت نمودن محل طراحی شده اند.

کرکره برقی اتومات - خرید کرکره اتومات برقی

تاثیر شرایط جوی بر روی عملکرد کرکره برقی چگونه است؟
کرکره برقی به آسانی در برابر باد و باران عمل می کند. از دیگر مزایای استفاده از کرکره می توان به سازگار با همه شرایط جوی ، امنیت و عمر بیشتر نسبت به درهای قدیمی و سنتی اشاره کرد . لازم به ذکر است که قطعی برق نیز خللی در عملکرد کلی کرکره ایجاد نمی کند ، زیرا کرکره برقی با دست نیز قابل حرکت می باشد .

موتور کرکره : موتور کرکره اتوماتیک پنجره ، از نوع توبولار (داخل لوله) است چون کرکره برقی پنجره تعداد باز و بسته شدن زیادی در طول شبانه روز ندارد و از نظر ظاهری نیز فضای کمتری را اشغال میکند و هم اینکه کمی ارزانتر از موتور ساید می باشد .
تیغه های کرکره : تیغه کرکره اتوماتیک پنجره به طور کلی از ۲ نوع آلومینیوم و پلی کربن شفاف می باشد . هر دو نوع کرکره ، از نظر امنیتی در سطح یکسانی قرار دارند. ولی تیغه پلی کربن شفاف با توجه به خاصیت ضد ضربه بودن ، از نظر امنیتی در سطح بالاتری قرار دارد. نکته دیگری که در انتخاب نوع تیغه تاثیر گذار است این است که آیا کارفرما می خواهد که داخل پنجره از پشت تیغه کرکره رویت شود یا خیر.

کرکره برقی سوله
بیشتر سوله ها در خارج از شهر قرار دارند ، در این نواحی وزش شدید باد وجود دارد ، در نتیجه گرد و غبار زیادی وارد سوله ها می شود . همچنین در صورت وزش باد شدید اگر تیغه به کار برده شده در کرکره سبک باشد به راحتی شروع به تکان خوردن و ایجاد سر و صدا می کند . حتی در طوفان های شدید دیده شده که تیغه های ضعیف با توجه به فشار زیاد باد آسیب دیده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912